SILVER & METAL / Silver / Bowl 15122076
nr 1512 2076
BOWL
på fot, silver and glass, Böhmen 1800-talets slut. Height: 19 cm, diameter: 22, 5 cm, minor cracks.
på fot, Silver/glas, Böhmen 1800-talets slut. Höjd: 19 cm. Diameter: 22,5 cm, bruttovikt: 636 g
Condition: nagg
1500
SEK 1800
Monday December 19 2022
at 20:23:00
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr